Novinky

Událost na Facebooku

25.06.2011 12:07

 Takže vážení přátelé, kdo vlastníte účet na sociální síti Facebook, můžete se začít přidávat do nově vytvořené události Rock pod Hrází "VI. ročník" OPEN AIR.


 !!! Startujeme za cca 20 dní !!!

 

Ještě nemáte lupen? Neváhejte, čas letí! Objednávejte v předprodeji za 110,- Kč (na místě 150,- Kč)

 

Jízdní řád kapel 2011

18.05.2011 18:49

 

Poslední kapela potvrzena

18.05.2011 18:25

Abych vám trochu zamáčk slzu a zahnal smutek z odpadnuvších kapel, zveřejním poslední potvrzenou kapelu a následně i kompletní časový rozpis!

Ucházím - HC punk z Prachatic, fungující zhruba 18 let, je neskutečně dobře šlapající stroj! Naživo poskytuje zcela výjimečný hudební zážitek. 

bandzone

web
 

Odpadlíci

18.05.2011 17:34

Lorenzo Lamas hlásí první "odpadlíky"

Takže jak už jste někteří jistě zaregistrovali, vystoupení na letošním Rocku pod Hrází odřekly kapely Morfium a Vlna. Důvody jsou jednoduché, kapela Morfium změnila svou sestavu (basák a bubeník) a nový bubeník bude během RpH na dovolené. Vlna rovněž ukončila spolupráci s basákem, ale narozdíl od kapely Morfium nového nemá. Takže s těmito kapelami na RpH až někdy příště...

Do RpH zbývá necelých 100 dní

07.04.2011 17:41
Takže do letošního ročníku OPEN AIR MUSIC FESTIVALU - Rock pod Hrází už zbývá jen necelých 100 dní!

A proto, že čas tak neúprosně letí, připravili jsme pro vás konečně lístky do předprodeje. Se zajištěním letošního ročníku festu nám hodně pomáhá SDH Lhota pod Horami, který zajišťuje celou infrastrukturu akce - pečení vynikajících klobásek za super cenu, točení dobrého osvěžujícího piva za cenu jakou jinde nenajdete, panáky rumáky, zeleňáky atd. rovněž za skvělou cenu, stany, lavičky, stoly. Hasiči zajistili také lístky, které právě vešly do předprodeje! Takže jim velice děkujeme!!

No a kdo by měl o lístek v předprodeji zájem, tak ať se ozve na nějaký následující kontakt. =)

 

předprodej 110,- Kč

na místě 150,- Kč

 

 

 

 

 

Vzteklina!

05.04.2011 18:09
 Popůlnoční masakr na Rocku pod Hrází se nám rozrůstá o kapelu RABIES

 Tihle jihočeští mistři muzikantského řemesla do vás nasypou svůj "extrémní hluk" okolo jedné hodiny ranní.

 

bandzone

web

 

Temná Vášeň na RpH

30.03.2011 18:28

 

 ‎!!! Na OPEN AIR MUSIC FESTIVAL  ROCK POD HRÁZÍ  míří ve zbrusu nové sestavě "Black metal-from_fu*king_atomic-core" -- Temná Vášeň !!!

 

Pro tyhle men in black už to bude čtvrtá účast na RpH v řadě, přičemž se vám letos představí opět v nové sestavě. Poprvé od početí kapely Temná Vášeň, někdy léta Páně 2008, oficiálně změnili sestavu počátkem roku 2009 a začala tak pro ně druhá éra. Počátek letošního roku se pro kapelu nese ve znamení druhé oficiální změny a nastává éra třetí. YEAH!

 

bandzone profil

webové stránky

facebook profil

 

Super! Jsou tu další novinky...

16.02.2011 18:32

 Nazdar fajnšmekři!
Nenudili jste se při čekání na další novinky??? My teda rozhodně né! A byť jsme toho nevymysleli moc, věřte, že nám to dalo velikou práci! :-D

 

Počet kapel, které pro vás vrznou na letošním RpH se nemilosrdně blíží finálnímu číslu, což by mělo být 10! Jízdní řád kapel je také již téměř hotov, prakticky se jen čeká na grafickou úpravu, takže někdy v příštím týdnu by mohl vylézt na povrch. To se uvidí podle času a nálady... Po něm, před ním, či přímo s ním přijdou na řadu standartně luxusní malé letáčky, které půjdou do všech hospod a plakáty. Poučili jsme se z loňského ročníku, takže plakáty budou obří a né pouze velikosti A4. Kdyby to někdo už ráčil zapomenout, a takoví lidé se rozhodně najdou (např. já), tak radši připomenu, že letos již šestý ročník OPEN AIR MUSIC FESTu - Rock pod Hrází se bude konat opět na parkovišti před Hospodou pod hrází ve Lhotě pod Horami. Datum konání byl dlouho předem naplánován na 16. července 2011, takže by se nemělo stát, že do toho někomu vleze jiná akce! Ovšem jak jsem ku své veliké nelibosti zjistil, maníci z MORu, tedy rádoby slavného festivalu Masters of Rock, si usmysleli, že nám ukradnou návštěvnost a letošní ročník si udělají tak, aby se kryl s naším Rockem pod Hrází! Samozřejmě nás toto zlomyslné chování nevýslovně pohoršilo. Ale jsme si jisti, že když se fanoušci budou rozhodovat, zda svou návštěvou poctít RpH nebo MOR, tak RpH bude jasná volba! Nejen proto, že co se týče nabušenosti kapel a klobásek se nám MOR nemůže absolutně rovnat. Ale MOR pro nás není absolutně žádnou konkurencí ani co se týče zázemí, pořadatelů, ceny vstupného nebo pásky ohraničující celý prostor parkoviště atd. Takže začátek RpH bude v 15:00h., což je o dvě hodiny déle než tomu bylo loni, to proto abyste se mohli v klídku vyspat a měli sílu na pařbu až do pozdních ranních hodin. Kapely, jak už je zvykem, vystoupí opět v kamionovém návěsu, protože to prostě nemá chybu! Ještě se nabízí otázka, kdy budou konečně v předprodeji lístky!? Nó, řekněme, že i přes nějaké zdravotní problémy v našem dvoučleném pořadatelském týmu, se vám snažíme nabídnout to nejlepší, v co nejlepším balení! Doufejme, že se lístky do oběhu dostanou co nejdříve, přesné datum samozřejmě bude zveřejněno časem

 

A už zbývá jen říct pár slov o zatím nejnovějších přírůstcích letošního RpH.
Jako první bych asi zmínil skvělou thrash-metalcorovou kapelku A5 z Týna nad Vltavou. Chlapci jsou už pěkně vyhraní a zpěvák Olák dělá pokaždé geniální show! Vřele doporučuju všem tvrďákům!

 

A jako druhá je to nabušená heavy metalová formace Krypton z Protivína. Kapelka hraje převážně převzaté pecky, které spolehlivě rozehřejí i toho největšího suchara! Po vystoupení Kryptonů na vás zkrátka nezůstane nit suchá a bude vás pěkně bolet za krkem! :D

 

Závěrem bych rád doplnil, že festival Týnfest se z Otáčivého hlediště v Týně nad Vltavou stěhuje do Pivovarské zahrady v Albrechticích nad Vltavou. Datum konání je 14. 5. 2011.

 

To je zase prozatím vše. Nazdar u dalších novinek. Mějte se fajnově!

 

Další várka kapel

23.01.2011 09:16

Zdar Erpéháci, Erpéhačky a Erpéháčata!
Máme tu další várku kapel, které potvrdily svou účast na letošním Rocku pod Hrází.

 

Pro začátek je to pohodová kapela VLNA z Týna nad Vltavou, která se představila už na loňském RpH a letošní ročník nám ve 14:00h. odstartuje! Tihle fajn chlapíci hrajou alternativní rock"n"roll a jak sami říkají, jejich muzika je jako když ležíte na vlně a ta s vámi příjemně pohupuje. 

 

 Dalšími potvrzenými jsou skvělí šumavští (okolí Vimperka) rockeři Narttu, které můžete znát například z RpH 2009. Jejich muzika dosahuje díky klávesám velké melodičnosti a charismatický hlas zpěváka přivádí fanoušky do extáze!

 

A na závěr této nálože, tu pro vás máme takový bonbónek. Je jím deathcorová kapela Smashed Face z Vysočiny. 
Tyhle famózní drtiče prostě musíte slyšet naživo! ;-)

 

Další kapely zveřejníme co nevidět...

Kapely

09.01.2011 14:30

 Rok 2011 je tady se vší parádou a to znamená, že byste si měli začít užívat, protože času moc nezbývá! "Konec" tohohle blbýho světa se velice rychle a hlavně naštěstí nenávratně blíží! Rock pod Hrází 2013 už se bude konat v pekle, tak doufám, že se tam sejdem ve větším než hojném počtu! 

 

Co se týče kapel pro letošní ročník, tak pomalu, ale jistě přibývají.

Prvními potvrzenými byli Judas Priest revival z Prahy, kteří by měli hrát od 21:30 přibližně do 23:30. Jsou špičkou české revivalové scény a zároveň hlavní kapelou letošního RpH.

 

Druhou potvrzenou kapelou je MorfiuM z Vodňan. Tahle hard-rocková formace pyšnící se chytlavými melodiemi a sympatickou basačkou, razí jako buldozer koncert za koncertem a rychle se stává známou a oblíbenou u fanoušků všech věkových kategorií! Na Rocku pod Hrází se nám představili už loni a pro velký úspěch si to letos zopakují!

 

Třetí potvrzená kapela potěší hlavně milovníky black-metalu. Jedná se o temnotáře Pergamen, kteří stejně tak jako JP revival, přijedou až z daleké matičky Prahy!

 

 Toť zatím vše!
Další kapely jsou v jednání nebo se pouze čeká na potvrzení. Celkem by letos mělo být 9-10 kapel. Všechny potvrzené najdete v záložce KAPELY!

Jo a abych nezapomněl, v brzké době půjdou do předprodeje vstupenky za 110,- Kč. Na místě budou stát 150,- Kč. Všechny podrobnosti ještě budou upřesněny!

Tak se těšte!! =)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>